BAŞKAN'DAN MESAJ
Çok Değerli Kongre Misafirlerimiz,

18.sini düzenlediğimiz Ulusal Aile Hekimliği Kongresi programını sizlerle paylaşırken programımızın ana çatısından biraz bahsetmek istiyorum.

SALON 1 “DİNLİYORUM”
SALON 2 “KONUŞUYORUM”
SALON 3 “YAPIYORUM”

Birinci salonumuzda sahada en çok ihtiyacımız olan konular yer almaktadır. Değerli hocalarımızın, uzmanlarımızın da katkılarıyla bizlere pratik bilgilerin aktarıldığı bu salonda 2 gün “POLİKLİNİKTEYİZ” başlığı ile pratik bilgiler öğrenirken Turizm sağlığından, laboratuvar kullanımına, bebeklikten yaşlılığa, sanata, kadına, evde sağlık hizmetlerine, kanser izlemine kadar pek çok konu gündeme gelecek.

İkinci salonumuzda, herkesin görüş ve önerilerini söyleyeceği, tartışacağı ve sonunda kararlar üretileceği alandır. Burada Aile Hekimliği disiplini için öncelikli başlıkları içeren 7 çalıştay düzenleyeceğiz. Bu çalıştaylar sadece sorunların konuşulduğu bir toplantı değil aynı zamanda çözüm önerilerinin üretildiği, camiamıza yön vermemiz gereken önemli konuların tartışıldığı çalıştaylar olacak ve buradan çıkan raporları ilgili makamlara iletilerek çözüm arayacağız.

Üçüncü salon, “yapıyorum” başlığındadır ve burada beceri kurslarımız ağırlıkta olacaktır. Yeterlik kurulumuzun önerdiği ve bizim 1. Basamakta bilmemiz gereken becerilerin bir kısmının da yer aldığı ve iki gün boyunca dönüşümlü olarak devam edecek olan mini kurslar, ileri istatistik, ölçme değerlendirme, saha eğiticiliği ve hepimiz için gerekli olan kişilik tiplerine göre stresle baş etme yöntemleri kursları bu salonda yer alacak.

Ulusal Kongre hepimizin…
Ona sahip çıkalım…
Birinci basamağa gönül vermiş herkesin kongremizde bizimle birlikte olacağına inancım sonsuz.

Deneyimlerinizi paylaşmak, yeni şeyler öğrenmek, birbirimizi daha yakından tanımak, tartışmak, kucaklaşmak, birlik ve beraberlik içerisinde olmak için kongremize bekliyorum.

Selam ve Saygılarımla;
Kongre Başkanı
Prof. Dr. Dilek Toprak
Kongreye Kalan
Duyurular
 • Kongre Başlangıç Tarihi
  31 Ekim 2019
 • Kongre Bitiş Tarihi
  2 Kasım 2019
 • Kongre Şehri
  Ankara
 • Kongre Oteli
  Swissôtel
 • Düzenleyen
  TAHUD -Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği
Düzenleyen
 
D Event Turizm Organizasyon
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır